0212 659 6 996

Arvento Çağrı Merkezi 444 777 5

Hakkımızda

About Us

Birlik Digital Yayın Alıcıları Telekomünikasyon Hizm. Ltd. Şti. 2004 yılında Telekomünikasyon sektöründe SABANCI TELEKOM çözüm ortağı olarak ülke çapında hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

2005 yılı ortalarından itibaren Uydu Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri konusunda ARVENTO ürünü faaliyet alanımıza eklenmiş ve kısa sürede bu alanda önemli kurumsal müşterilere hizmet vermeye başlanmıştır.

Ülkemizin bu alandaki ilk ve en başarılı yerli yazılımını üreten  ARVENTO Mobil Sistemler A.Ş.  çözüm ortaklığını üstlenen Birlik Telekom, sorumlu ve müşteri memnuniyeti  odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaktadır.

En yeni teknolojik ürünleri, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunmak felsefesini benimseyen firmamız; Uydu araç takip ve filo yönetim sistemleri proje ve uygulamaları; danışmanlık hizmetleri, sistem entegrasyonundan özel projelere ve ve satış sonrası desteğe kadar geniş bir ürün ve çözüm yelpazesiyle hizmet vermektedir. Araç filolarının yönetimi ve kontrolü konusunda sağladığı detaylı bilgi raporları, hizmet verimliliği ve güvenlik nedeni ile, günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen Uydu Araç Takip Sistemleri alanında en yeni teknolojileri sunmak, kurumsal bilgi birikimi ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp,  onlara kendi sektörlerinde hizmet ve rekabet avantajı sağlamak önde gelen hedeflerimizdendir.Birlik Telekom, artan kullanıcı ihtiyaçları ve genişleyen çözüm yelpazesi  ile  pazarın beklentilerini daha iyi karşılayabilmek adına, 2006 yılı başından itibaren Arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ana dağıtıcısı olarak tanıtım, pazarlama, kurulum ve teknik destek hizmetlerini sürdürmüştür.2006 yılından bu güne binlerce memnun müşterisine,  eğitimli seçkin personeli  ve  gelişmiş teknik alt yapısı üzerinden hizmet sunan firmamız, İstanbul ve Tekirdağ bölgesinde üç adet yetkili satıcısı   ve bağlı alt bayileri ile   Arvento Kurumsal Çözüm Ortağı olarak yoluna devam etmektedir.

BEEWORK © Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri (0212) 659 69 96 Tüm Hakları Saklıdır.

TEKLİF İSTE