0212 659 6 996

Arvento Çağrı Merkezi 444 777 5

Kurumsal

Hakkımızda
Vizyonumuz & Misyonumuz
Kurumsal Kimliğimiz
Ödüllerimiz
 • About Us

  Birlik Digital Yayın Alıcıları Telekomünikasyon Hizm. Ltd. Şti. 2004 yılında Telekomünikasyon sektöründe SABANCI TELEKOM çözüm ortağı olarak ülke çapında hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

  2005 yılı ortalarından itibaren Uydu Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri konusunda ARVENTO ürünü faaliyet alanımıza eklenmiş ve kısa sürede bu alanda önemli kurumsal müşterilere hizmet vermeye başlanmıştır.

  Ülkemizin bu alandaki ilk ve en başarılı yerli yazılımını üreten  ARVENTO Mobil Sistemler A.Ş.  çözüm ortaklığını üstlenen Birlik Telekom, sorumlu ve müşteri memnuniyeti  odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaktadır.

  En yeni teknolojik ürünleri, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunmak felsefesini benimseyen firmamız; Uydu araç takip ve filo yönetim sistemleri proje ve uygulamaları; danışmanlık hizmetleri, sistem entegrasyonundan özel projelere ve ve satış sonrası desteğe kadar geniş bir ürün ve çözüm yelpazesiyle hizmet vermektedir. Araç filolarının yönetimi ve kontrolü konusunda sağladığı detaylı bilgi raporları, hizmet verimliliği ve güvenlik nedeni ile, günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen Uydu Araç Takip Sistemleri alanında en yeni teknolojileri sunmak, kurumsal bilgi birikimi ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp,  onlara kendi sektörlerinde hizmet ve rekabet avantajı sağlamak önde gelen hedeflerimizdendir.Birlik Telekom, artan kullanıcı ihtiyaçları ve genişleyen çözüm yelpazesi  ile  pazarın beklentilerini daha iyi karşılayabilmek adına, 2006 yılı başından itibaren Arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ana dağıtıcısı olarak tanıtım, pazarlama, kurulum ve teknik destek hizmetlerini sürdürmüştür.2006 yılından bu güne binlerce memnun müşterisine,  eğitimli seçkin personeli  ve  gelişmiş teknik alt yapısı üzerinden hizmet sunan firmamız, İstanbul ve Tekirdağ bölgesinde üç adet yetkili satıcısı   ve bağlı alt bayileri ile   Arvento Kurumsal Çözüm Ortağı olarak yoluna devam etmektedir.

 • missions

  Müşterilerimizin  ihtiyaçlarına dönük en uygun çözümleri, en ekonomik şekilde karşılamak ve kesintisiz ürün desteği ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla yerli ve  gelişmiş bir ürün olan Arvento ürünleri ile ilgili, çalışanlarımızın   bilgi ve becerilerini  saygın bir kurumsal kimlik anlayışıyla doğru ve ahlaki değerlere uygun olarak sürekli geliştirmekteyiz. Misyonumuz, müşterilerimizin yatırımlarına katma değer kazandıran ve  geri dönüş süresini kısaltan en uygun çözümleri, sektördeki hızlı gelişime uygun teknolojik yenilikler üzerinden oluşturmaktır. 

 • Birlik Telekom Logo  10.Yıl Logosu  Arvento Logosu  

 • 2015 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Müdürü


  odulEn Başarılı Satış Yöneticisi   odul Arvento'da 10.Yıl (Özkan MEMUR, Yavuz SEVİNÇ, Murat ÇAKIR) 

   

   

  2014 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Müdürü


  odulEn Başarılı Satış Yöneticisi   odulTürkiye Satış Üçüncülüğü

   

   

  2013 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Yöneticisi (2 Kişi)


  odulTürkiye Satış Üçüncülüğü

   
   
   

  2012 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Yöneticisi (2 Kişi)


  odulTürkiye Satış Üçüncülüğü

   
   
   
   
  2011 Yılı;

  odul

   En Başarılı Satış Yöneticisi (2 Kişi)


  odul Türkiye Satış İkinciliği

   
   
   

  2010 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Yöneticisi


  odul Türkiye Satış İkinciliği

   

   

  2008 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Yöneticisi


  odul En Başarılı Arvento Distribütörü

   

   

  2007 Yılı;

  odul En Başarılı Satış Yöneticisi

   

   

   

   

BEEWORK © Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri (0212) 659 69 96 Tüm Hakları Saklıdır.

TEKLİF İSTE