0212 659 6 996

Arvento Çağrı Merkezi 444 777 5

Müşteri Destek

Müşteri Destek Birimimiz;

En gelişmiş teknoloji ile üretilen sistemler bile, ancak elde edilen verilerin  ölçülme ve değerlendirilmesi ile  arzu edilen sonuca ulaşabilir.Teknolojik ürünlerde verimliliği oluşturan insan faktörüdür. Müşterilerimizin  ARVENTO  ürününü  daha aktif  ve verimli kullanabilmesi; kısa sürede mümkün olan en üst seviyede fayda elde etmeleri için, sektörümüzde bir ilke imza atarak   Satış sonrası müşteri destek birimimizi hayata geçirdik.

Deneyimli personelimiz, talebe göre belirli aralıklarla  müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret etmekte ve  halihazır sistemin kullanımını değerlendirerek  müşteri önceliklerine uygun olarak sistemle ilgili   bilgilendirme  ve  danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylece, müşterilerimiz ihtiyaç ve beklentilerine en uygun Arvento rapor formatları üzerinden  düzenli olarak analiz edilmiş bilgi akışına sahip olmakta ve sistemden en üst seviyede yararlanmaktadır.En gelişmiş teknoloji ile üretilen sistemler bile, ancak elde edilen verilerin  ölçülme ve değerlendirilmesi ile  arzu edilen sonuca ulaşabilir.Teknolojik ürünlerde verimliliği oluşturan insan faktörüdür.

Müşterilerimizin  ARVENTO  ürününü  daha aktif  ve verimli kullanabilmesi; kısa sürede mümkün olan en üst seviyede fayda elde etmeleri için, sektörümüzde bir ilke imza atarak   Satış sonrası müşteri destek birimimizi hayata geçirdik.  Deneyimli personelimiz, talebe göre belirli aralıklarla  müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret etmekte ve  halihazır sistemin kullanımını değerlendirerek  müşteri önceliklerine uygun olarak sistemle ilgili   bilgilendirme  ve  danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylece, müşterilerimiz ihtiyaç ve beklentilerine en uygun Arvento rapor formatları üzerinden  düzenli olarak analiz edilmiş bilgi akışına sahip olmakta ve sistemden en üst seviyede yararlanmaktadır.

BEEWORK © Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri (0212) 659 69 96 Tüm Hakları Saklıdır.

TEKLİF İSTE